Pekař

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Praha - Černý Most, Praha - Čakovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
22.09.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našich dvou pražských hypermarketů (Čakovice a Černý Most) hledáme pekaře pecáky a pekaře míchače.

Globus se pyšní vlastní pekárnou, ve které těsto hněteme z vlastního kvásku. Tím chceme říct, že naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku. To odráží i vaší náplň - míchač nebo pecák, pokud znáte náplň těchto pozic a chcete pracovat v moderní pekárně stačí odpovědět na tento inzerát.

Jako pecák budete:
- mít zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu,
- upravovat výrobky před pečením (zdobení, posypy apod.),
- pracovat na etážových a rotačních pecích.

a jak míchač zas budete:
- zodpovídat na kvalitu výrobků
- míchat veškeré druhy těsta
- vyrábět vlastní žitný kvas

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. mzda vždy k listopadové výplatě
stravenky navíc k vaší mzdě
sleva na nepotravinové zboží
zvýšený nárok na dovolenou (25 dní po 3 letech)
zvýhodněné SIMkarty i pro členky rodiny
příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Přijďte na místo, kde je svět ještě v pořádku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Pekař

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do naší pekárny hledáme pekaře, které tato práce baví...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1866593  Datum zveřejnění: 12.9.2014