Pokladní

Globus ČR, v.o.s.

Obchodní 30, 362 11, Jenišov u Karlových Varů, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváření přátelského prostředí na pokladnách pro naše zákazníky tak, aby odcházeli spokojeni
Kontrola zboží přecházejícího přes pokladnu
Práce na pokladně (markování zboží ve správném množství a hodnotě a jeho kontrola, práce s terminálem včetně ovládání všech druhů plateb)
Příjem/výdej hotovosti a cenin (zákazníkovi)
Zodpovídání dotazů zákazníků
Dodržování zásad bezpečnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

K vaší pravidelné mzdě, něco navíc:
- třínactá mzda vždy k listopadové výplatě
- stravenky navíc k vaší mzdě
- zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- zvýšený nárok na dovolenou.
- dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
- zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

I když to zní jako klišé, ale zodpovědnost a pečlivost jsou předpoklady, které jsou pro výkon této pozice nezbytné. Potřebujeme od vás také časovou flexibilitu, jelikož hypermarket je otevřený – o víkendech, svátcích, v období dovolených. Směny budeme plánovat dopředu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1873659  Datum zveřejnění: 19.9.2014