Pracovník mycí linky

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 823/75, 196 00, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Navádění vozidel do mycí linky, asistence u stáčení PHM. Práce u kasy mycí linky – práce s penězi, řešení drobných poruch platebních terminálů. V případě nepřítomnosti nadřízeného řešit problémy zákazníků na ČS. Dále budete mít na starosti sepisování a nafocení pojistných událostí, pořizování technických zápisů, udržování pořádku na celém pracovišti ML a ČS.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecké benefity (třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
- stravenky navíc k vaší mzdě
- zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- zvýšený nárok na dovolenou (až 25 dní po 3 letech u nás)
- zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Budete pracovat ve směnném provozu – krátký a dlouhý týden, pracovní doba od 5:45 do 18:00; od 10:30 do 22:30

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Manuální a dělnické profese

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- částečně technická zdatnost (malé opravy, mytí mycí linky a výdejních stojanů na PHM)
- zkušenost s platebními terminály výhodou
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2023137  Datum zveřejnění: 27.9.2016