Prodavač/ka do pekárny

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 5/133, 155 00 Praha 5 - Zličín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní pekárnou, naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku, což odráží i Vaši náplň. Na Vás jako na prodavači či prodavačce bude hlavně záležet, kolik prodáme výrobků. A nabídnout máme rozhodně co, například: chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo, cukrářské výrobky.

Jako prodavač/ka budete:
- mít kontakt se zákazníkem a nabízet náš sortiment
- aktivně prodávat a usmívat se
- doplňovat pult tak, aby všeho bylo dost
- označovat zboží a hlídat trvanlivost výrobků
- balit zákusky našim zákazníkům na cestu
- komunikovat s pekárnou, když Vám bude něco chybět nebo přebývat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na váš rozvoj
- Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
- Stravenky navíc k Vaší mzdě
- Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- Zvýšený nárok na dovolenou – až 25 dní po 3 letech u nás
- Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- Příspěvek na penzijní připojištění

a především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud máte zkušenosti z prodeje nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce, prosím zašlete svůj profesní životopis na e-mail [email protected], informace na telefonu 251037116.

Uchazeče, kteří budou vyhovovat našim požadavkům, pozveme na personální pohovor.

Pojďte pracovat do společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářství, prodej

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ideálně vzdělání či zkušenost na podobné pozici
- Samozřejmě chuť do práce
- Šetrné nakládání se svěřenými penězi
- Obsluhu s úsměvem :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2033032  Datum zveřejnění: 2.3.2015