Cukrář

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 5/133, 155 00 Praha 5 - Zličín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme cukráře, kteří mají rádi toto „sladké“ řemeslo.

Vaše pracovní náplň bude:
Výroba cukrárenských výrobků (dorty, řezy, koláče, zákusky, rolády). Vyrábíme dokonce i (tradiční) Sacher dort dle vídeňské receptury. Na vše používáme kvalitní suroviny – například opravdovou šlehačku. Nevyrábíme modelované či svatební dorty ani nepečeme na zakázku. Přesto u nás můžete povolit uzdu své kreativitě například při zdobení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“:

- své peníze dostanete vždy a v čas
- v listopadu 13. mzdu
- na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc
- šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
- Voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
- Cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
- Nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..

Není toho málo a ještě vás může leccos mile překvapit…

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím zašlete svůj profesní životopis na e-mail [email protected], informace na tel. č. 251037116.

Uchazeče, kteří budou vyhovovat našim požadavkům, pozveme na personální pohovor.

Pojďte pracovat do společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářství, prodej

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:
Cukráře – vítáme vyučení v oboru nebo několikaletou zkušenost s výrobou cukrárenských výrobků
Ranní ptáče – směna Vám začne už v 5:00 ráno (1 x za 14 dní budete pracovat o víkendu)
Posilu do party - výroba jakéhokoli cukrárenského výrobku je u nás týmová práce, na směně vás v týmu je 4 – 5, proto hledáme i někoho, kdo rád pracuje v kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2033049  Datum zveřejnění: 17.3.2017