Hledáme pracovníky do kuchyně

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 293, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší restaurace v hypermarketu Globus Pardubice přijmeme kuchaře a pracovníky k myčce nádobí.

Co Vás čeká:
Příprava pokrmů dle standardů podniku (dle dodaných podkladů), aktivní podíl na přípravě vhodného menu. Budete komunikovat s dalšími kuchaři za účelem hladkého běhu kuchyně. Při příjmu zboží do skladu budete zajišťovat kontrolu kvality, množství atd. dle dodacích listů. Dodržování všech hygienických předpisů, včetně norem HACCP, a vysokého standardu poskytovaných služeb bude pro Vás samozřejmostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odborná školení - dbáme na Váš rozvoj
- Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
- Stravenky navíc k vaší mzdě
- Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
- Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- Příspěvek na penzijní připojištění

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Potravinářství, gastronomie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
- vyučené kuchaře, kteří se nebojí velkého provozu
- pracanty, kteří se nebojí práce
- kolegy, na které se můžeme spolehnout; praxe vítána, šikovné kuchaře ochotně zaučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2069324  Datum zveřejnění: 1.4.2015