Řezník

Globus ČR, v.o.s.

Sousedská 600, 460 11, Liberec XI - Růžodol I, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Globus je typické vlastní řeznictví, ve kterém maso zpracováváme od A – Z. Proto hledáme řezníky, kteří mají rádi toto řemeslo a umí vzít za práci.

Aktuálně do svých řad hledáme pracovníky na pozici:
řezník - bourač
řezník - přípravář

V bourárně vše začíná, denně nám dodavatel přiváží vepřové a telecí půlky a hovězí čtvrtě. Před bouráním si sám připravíte vše, co k práci budete potřebovat (bedny, háky, stromečky na maso apod.). Bourači u nás také vybírají maso pro další zpracování například na debrecínskou pečeni, šunky…).

Jako přípravář budete nejvíce spolupracovat s našimi bourači, od kterých budete přebírat maso k dalšímu zpracování. Připravovat maso na další prodej, tedy připravovat do kuchyňské úpravy – vyrábět polotovary jako moravské vrabce, špízy, plněné papriky, karbanátky, nádivku apod.). Dále budete doplňovat pulty a spolupracovat s dalšími kolegy, zejména s kolegyněmi z prodejních pultů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
- Stravenky navíc k Vaší mzdě
- Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
- Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stabilní zaměstnání s možností pracovního rozvoje
- Odpovídající mzdové ohodnocení, které je srovnatelné s jinými řeznickými provozy
- Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty, nože, ochranné rukavice)
- Teplé a studené nápoje v průběhu směny

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám prosím svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Potravinářství, řeznictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru nebo nasbírané zkušenosti - učit bourat a zpracovávat maso Vás nebudeme
Spolehlivost - pokud do práce z ničeho nic nepřijdete, odnesou to Vaši kolegové
Pracovitost – práce to není jednoduchá, ale stojí za to

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2086431  Datum zveřejnění: 17.4.2015