Prodavač/ka - pečivo, maso- uzeniny, ryby-sýry

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sousedská 600, 460 11 Liberec XI - Růžodol I, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně do svých řad hledáme na obslužné pulty prodavače/prodavačky pečiva, masa a uzenin, ryb a sýrů.

Co Vás čeká
Prodavač/ka masa a uzenin: Budete připravovat zboží pro pultový a samoobslužný prodej (krájení / balení uzenin a masných výrobků), prezentovat a prodávat nabízený sortiment – denně zakládáme čerstvé zboží, příprava a doplňování ochutnávek pro zákazníky.

Prodavač/ka pečiva: Na Vás bude záležet, kolik prodáme pečiva. A nabídnout máme rozhodně co, například: chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo, cukrářské výrobky. Budete mít kontakt se zákazníkem a nabízet náš sortiment, doplňovat pult, označovat zboží a hlídat trvanlivost výrobků, balit zákusky našim zákazníkům na cestu, komunikovat s pekárnou, když Vám bude něco chybět nebo přebývat.

Prodavač/ka ryb a sýrů - péče o lahůdkářské pulty (sýry, pomazánky, antipasty) a o pult čerstvých ryb a samozřejmě jejich následný aktivní prodej. Je potřeba umět zákazníkům poradit nejen, jakou rybu si koupit, ale také rybu zpracovat a zákazníkovi připravit. Pokud se v těchto sortimentech orientujete, tak hledáme právě vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odborná školení - dbáme na Váš rozvoj
- Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
- Stravenky navíc k Vaší mzdě
- Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
- Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
- Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
- Příspěvek na penzijní připojištění

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám prosím svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme spolehlivé a pečlivé kolegy/kolegyně s praxí v obchodě (potravinářství), s orientací v našem sortimentu, kteří chtějí pracovat v maloobchodě a které baví prodávat. Chceme iniciativní zaměstnance, kteří přemýšlí inovativně a umí "obchodovat". U nás budete mít prostor pro vlastní nápady, které budete moci realizovat. Hledáme týmové hráče - kolegové se na Vás musí spolehnout, stejně jako Vy na ně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2086451  Datum zveřejnění: 17.4.2015