Prodavač v nápojovém centru

Globus ČR, k.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oddělení nápojového centra v Globusu Čakovice hledáme prodavače, který nejen prodává, ale má na starosti i další činnosti spojené s chodem oddělení. Atraktivní prezentace sortimentu v nápojovém centru, doplňování zboží a obsluha zákazníků s úsměvem :). Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, scanování, kontrola správnosti cen, zkrátka vše, co k obchodu patří. Nápojové centrum má vlastní velký sklad, kde se budete také pohybovat kvůli výkupu lahví, dohlížení nad trvanlivostí apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-13. mzda
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolená navíc
- příspěvek na firemní výrobky / služby
- závodní stravování

Nabízíme Vám práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám, prosím, svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kolegy, kteří chtějí pracovat v maloobchodě a které baví prodávat. Chceme iniciativní zaměstnance, kteří přemýšlí inovativně a umí "obchodovat". U nás budete mít prostor pro vlastní nápady, které budete moci realizovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost, ve které zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat. Zaměstnanci jsou schopni převzít zodpovědnost a pracovat samostatně.

Lidskost, odpovědnost, budoucnost, uvědomělá spolupráce to jsou hodnoty, které jako společnost uznáváme a podle kterých se řídíme.

Jelikož v Globusu je svět ještě v pořádku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kostelecká 822
196 00 Praha
ID: 2219486   Datum zveřejnění: 27.9.2016