Pracujte v naší nové restauraci

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
30.09.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat do naší nové restaurace s moderním vybavením - vaření s námi bude radostí. Záleží nám na tom, aby si u nás zákazníci pochutnali a přišli zas. Máte na to recept?
Aktuálně obsazujeme pozice kuchařů, kuchařů studené kuchyně i pracovníků pro výdej jídel.

Co vás čeká:
Jako kuchař budete u nás, jak jinak, než vařit, vařit a vařit... Vaříme především českou kuchyni - hotovky i minutky.
Kuchaři studené kuchyně přípravují maso, krájí zeleninu a ovoce na přípravu salátů, vyrábějí cukrárenské výrobky, chlebíčky, bagety apod., doplňují suroviny pro výdej pokrmů.
Pracovníci pro výdej smaží, kompletují a vydávají pokrmy pro naše zákazníky - i na nich záleží, jaký zážitek si odnesou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
Stravenky navíc k vaší mzdě
Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
Zvýšený nárok na dovolenou.
Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Nabízíme Vám:
- smlouvu na dobru neurčitou
- odpovídající platové ohodnocení s řadou benefitů
- dbáme na Váš rozvoj: v rámci výcvikových a zdokonalovacích kurzů a školení

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis, vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie / pohostinství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
- vyučené kuchaře, kteří se nebojí velkého provozu
- pracanty, kteří se nebojí práce
- kolegy, na kterého se můžeme spolehnout

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2248567  Datum zveřejnění: 11.9.2015