Pekař/ka, který/á s námi zadělá na spolupráci

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská ul. 39, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní pekárnou, v naší bohaté nabídce najdete chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo, (ale i koláče, koblihy, plundry…). Naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku, což odráží i Vaši náplň práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- k Vaší mzdě ještě bohatou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní / životní pojištění, dovolená až 25 dní po 3 letech u nás)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pojďte s námi zadělat na spolupráci. Pokud máte zkušenosti z pekařství nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám prosím svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- znalost procesu výroby pekárenských výrobků
- vyučení v oboru nebo zkušenosti s pekárenským provozem
- ochotu pracovat v ranních i nočních směnách
- týmovost, jelikož výroba je u nás týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2339210  Datum zveřejnění: 24.11.2015