Prodavač/ka pečiva

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní pekárnou, naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku. Na Vás bude hlavně záležet, kolik prodáme výrobků. A nabídnout máme rozhodně co, v našem sortimentu je cca 140 druhů výrobků. Za nedlouho otevřeme i vlastní kavárnu, kde budeme našim zákazníkům nabízet výbornou kávu, ale také podávat naše zákusky.

Jako prodavač/ka budete:
- mít kontakt se zákazníkem a nabízet náš sortiment
- aktivně prodávat a usmívat se
- doplňovat pult tak, aby všeho bylo dost
- označovat zboží a hlídat trvanlivost výrobků
- balit zákusky našim zákazníkům na cestu
- komunikovat s pekárnou, když Vám bude něco chybět nebo přebývat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- řadu benefitů
- práce s fajn kolegy

Informace o náboru

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej. obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- samozřejmě chuť do práce
- šetrné nakládání se svěřenými penězi
- obsluhu s úsměvem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2427275  Datum zveřejnění: 8.2.2016