Disponent v logistickém centru

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 600, 250 90 Jirny, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho logistického centra a centrálního skladu, které sídlí v obci Jirny u Prahy, hledáme disponenty, kteři budou především:

- objednávat zboží do centrálního skladu / logistického centra
- nést zodpovědnost za zahraniční dodavatele
- nést zodpovědnost za optimální výši zásob na centrálním skladu
- komunikovat s dodavateli, hypermarkety a Koordinací společnosti Globus
- zpracovávat související administrativní činnost

Disponent logistického centra bude komunikovat s logistickým centrem v Německu, koordinovat a objednávat dopravní kapacitu.

Disponent centrálního skladu bude komunikovat s dodavateli, hypermarkety a Koordinací společnosti Globus.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Našim zaměstnancům nabízíme celou škálu benefitů - počínaje 13. mzdou, zajímavou a zodpovědnou práci, motivační odměňování, zvýhodněné mobilní volání, stravenky, možnost využití stravovacího zařízení na pracovišti, zvýšený nárok na dovolenou (5 týdnů dovolené po 3 letech u společnosti), účast v interních vzdělávacích programech, jistotu a perspektivu zaměstnání.

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám svůj životopis..vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské vzdělání
• Znalost německého jazyka výhodou (u pozice disponenta logistického centra nutná znalost Nj slovem i písmem)
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Organizační schopnosti
• Komunikativnost, důslednost, samostatnost, flexibilita
• Předchozí praxe na obdobné pozici vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2432641  Datum zveřejnění: 11.2.2016