Prodavač v Café Globus

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní pekárnou, ke které patří i Globus Café nebo pekařský shop na obchodní zóně. Chcete zpříjemnit den stovkám lidí, jste komunikativní a umíte prodávat s úsměvem? Hledáme právě Vás.

Co Vás čeká
Prodej pekařského a cukrářského sortimentu, prodej doplňkového sortimentu (nápoje, zmrzlina, poháry apod.). Dále budete připravovat mléčné koktejly, kávu apod., doplňovat prodejní pult, ponesete zodpovědnost za prezentaci sortimentu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě široká škála benefitů (13. plat, příspěvek na stravování, až 25 dní dovolené po 3 letech u nás, zvýhodněná volání, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme přátelské a pracovité kolegy/kolegyně, které baví prodávat a obsluhovat zákazníky s úsměvem. Vítáme zkušenosti z kavárny či restaurace či praxi prodavače v potravinách. Spolehlivé kolegy ochotné pracovat ve směnném provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2578545  Datum zveřejnění: 27.9.2016