Vedoucí směny v oddělení čerstvých potravin

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“.

Do hypermarketu Čakovice, hledáme kolegyni či kolegu na pozici vedoucí směny v oddělení čerstvých potravin.

Co Vás čeká
- péče o sortiment
- dohlížet na dodržování hygienických norem a HACCP
- pravidelné sledování doby trvanlivosti
- vedení personálu (organizace denních činností) cca 8 - 10 kolegů na směně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme
- práci na krátký dlouhý týden (2 volné víkendy v měsíci)
- smlouvu na dobu neurčitou
- sortimentní školení a školení aktivního prodeje
- k Vaší mzdě širokou škálu benefitů

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme prodavače se smyslem pro obchod a pracanta, který bude umět vést svou směnu tak, abychom měli pro zákazníka vše připraveno.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2621445  Datum zveřejnění: 24.6.2016