Kvalitář junior - potraviny

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho oddělení Quality management hledáme novou posilu na pozici Kvalitáře juniora pro potraviny.

Vaším hlavním úkolem bude především zabezpečování procesů oddělení QM.
Budete technicky a legislativně podporovat ostatní oddělení ve věcech výroby a prodeje potravin, podílet se na tvorbě a kontrole značení potravin, provádět interní audity na hypermarketech i u dodavatelů, zastupovat Globus při jednání se státními kontrolními orgány. Nedílnou součástí pozice je také školení zaměstnanců (povinnosti při prodeji, reklamace, hygienické minimum…)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce, až 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, zvýhodněná volání, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží atd.

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis..

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kolegu / kolegyni se SŠ vzděláním potravinářského charakteru a se znalostí MS Office. Nezbytný je anglický jazyk na komunikativní úrovni (budete úzce spolupracovat s kolegy z Německa a Ruska).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2665091  Datum zveřejnění: 27.7.2016