Pracovník příjmu zboží v hypermarketu Globus

Globus ČR, v.o.s.

Obchodní 30, Jenišov - Pod Rohem, Karlovarský kraj, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
28.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem a kontrola zboží z našeho logistického centra, organizace příjmové části skladu, kontrola interní logistiky skladu. Dále budete zajišťovat pořádek a čistotu skladových prostor, vydávat vratky, přeskladňovat, samozřejmě pracovat s naší technikou (paleťák, vysokozdvich apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- k Vaší mzdě širokou škálu benefitů (13. mzdu, příspěvek na stravování, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání ...)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kolegu, který má zkušenosti na obdobné pozici, tedy s příjmem zboží. Základním předpokladem je spolehlivost a fyzická zdatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2698204  Datum zveřejnění: 22.8.2016