Pokladní (možno i brigádně)

Globus ČR, k.s.

Místo práce
Jenišov u Karlových Varů, Obchodní 30, 362 11, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste spolehliví, pečliví a práce s hotovostí Vám není cizí? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici pokladní v Globusu Jenišov u Karlových Varů...

Co Vás čeká
- Markování zboží a jeho správnost, řešení operativních problémů při markování zboží
- Příjem plateb za zboží od zákazníků a vracení peněz
- Odevzdání pokladny
- Další dílčí činnosti související s chodem pokladen

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- K Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, zvýhodněná volání, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží)
- práce možná také formou brigády (možnost přejít na hlavní pracovní poměr)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost, ve které zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat. Zaměstnanci jsou schopni převzít zodpovědnost a pracovat samostatně.

Lidskost, odpovědnost, budoucnost, uvědomělá spolupráce to jsou hodnoty, které jako společnost uznáváme a podle kterých se řídíme.

Jelikož v Globusu je svět ještě v pořádku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kostelecká 822
196 00 Praha
ID: 2736587   Datum zveřejnění: 7.11.2016