Pekař – pecák

Globus ČR, k.s.

Místo práce
Obchodní 30, 362 11, Jenišov u Karlových Varů, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní pekárnou, naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku, což odráží i Vaši náplň práce. Jako pecák budete dohlížet na průběh kynutí těsta našich výrobků, jako jsou: chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo. Výroba začíná výrobou vlastního kvasu, který přidáváme do chlebového těsta.

Na této pozici budete:
- dohlížet na kynutí výrobků
- zdobit a upravovat výrobky před pečením (nařezáním, sypáním…)
- sázet chleba
- péct v našich etážových a rotačních pecích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- K Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, zvýhodněná volání, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud máte zkušenosti z pekařství nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám váš životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Potravinářství, pekařství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání či zkušenost na podobné pozici, šikovné uchazeče ochotně zaučíme
- znalost surovin a těst
- ochotu pracovat v ranních a nočních směnách
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost, ve které zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat. Zaměstnanci jsou schopni převzít zodpovědnost a pracovat samostatně.

Lidskost, odpovědnost, budoucnost, uvědomělá spolupráce to jsou hodnoty, které jako společnost uznáváme a podle kterých se řídíme.

Jelikož v Globusu je svět ještě v pořádku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kostelecká 822
196 00 Praha
ID: 2736641   Datum zveřejnění: 7.11.2016