Vedoucí nové restaurace

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Chlumecká 765/6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V říjnu budeme v hypermarketu Černý Most otevírat novou restauraci. Hledáme vedoucího úplně nového provozu, budete mít možnost být u "zrodu" nového konceptu restaurací Globus. V naší restauraci budete pracovat s nejmodernější technologií, která je na trhu k mání.

Vedoucí restaurace musí být především manažer budete mít na starosti tým o 60 zaměstnancích. Povedete tři menší oddělení to už chce pořádné zkušenosti. Budete se podílet na náboru zaměstnanců, celkové stavby nového provozu. Tvorbě jídelníčku, kalkulací apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. mzda, dovolená navíc, stravenky, zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na nepotravinářské zboží, slevy na cestování u vybraných cestovních kanceláří, slevy na divadla...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, hotelnictví

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Fakturace - Základy
Skladové hospodářství - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

O manažerských dovednostech a zkušenostech mluvit více nemusíme vše vychází z povahy pozice. Očekáváme vaše zkušenosti z gastronomie z pozice provozního restaurace případně F & B manažera z hotelu. Budete se muset vyznat ve vaření, obsluze zákazníků, ekonomice oddělení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2839579  Datum zveřejnění: 5.12.2016