Kuchaři, kuchařky a pomocníci do naší moderní kuchyně

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 5/133, 155 00 Praha 5 - Zličín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V hypermarketu Globus na Zličíně máme novou, moderní restauraci. Vařit s tak moderním vybavením, o tom se může nejednomu kuchaři jen zdát.

U nás se bramborové knedlíky vaří z brambor a houskové knedlíky mají tradiční složení, jako když je děláte doma. Čas vám ušetří naše programovatelné pánve a konvektomaty, které umí vařit přes noc za vás.

Pracovní náplň zná každý dobrý kuchař sám, zkrátka vařit, vařit a vařit :).

U nás děláme stovky jídel denně a stovky zákazníků také denně obsloužíme.

Hodili by se nám šikovní:

· kuchaři na vaření minutek

· kuchaři teplé a studené kuchyně

· pracovníci obsluhy grilu

Můžete si vybrat co vám bude nejbližší :).

Zaměstnanecké výhody, benefity

V Globusu najdete stabilitu

- pravidelnou výplatu (vždy do 11. dne v měsíci)
- dovolenou navíc
- 13. mzdu
- velké čisté zázemí
- zaměstnanecké slevy
- interní školení v kuchařských dovednostech
- a další benefity

Informace o náboru

Pojďte vařit do Globusu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie a pohostinství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2931186  Datum zveřejnění: 13.3.2017