Pečte v Globusu - Neumíte? Naučíme!

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská ul. 39, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Když roku 1828 otevřel Franz Bruch malý obchod s potravinami, nabídl lidem nejlevnější a nejreálnější obsluhu. Tím položil základy dnešnímu Globusu. I dnes nabízíme lidem vstřícnost a poctivost. Přestože jsme hypermarketem s prodejnami ve čtyřech evropských zemích, zůstali jsme rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce u nás stojí za to. Přátelská atmosféra, férová mzda a řada dalších maličkostí:

~ smlouva na dobu neurčitou

~ mzda, co chodí vždy 11. v měsíci

~ před Vánoci mzda navíc

~ po 3 letech v Globusu dovolená 25 dní

~ stravenky

~ čisté a velké zázemí

~ zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Pracujte v naší pekárně v Globusu Olomouc. Zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte s pekařinou nebo cukrařinou zkušenosti? Dlouho jste tato řemesla nevykonávali a rádi byste se k nim zase vrátili? Nebo zkušenosti nemáte, ale tato práce vás láká? U nás vám dáme příležitost. Pečeme a cukraříme každý den ve dvousměnném provozu, ale umíme směny přizpůsobit vašim potřebám.

Máte elán do práce? Chcete se naučit péct, či vyrábět nejen dorty? Vítáte práci, kde čas pěkně utíká, protože se celý den nezastavíte?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2953787  Datum zveřejnění: 1.3.2017