Prodavač – hračky/papír/sport

Globus ČR, k.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
26.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme.

Co Vás čeká?
To, co je v obchodě běžné, celý den se nezatavíte, rukama vám projde spousta zboží od hraček, přes knížky a školní vybavení. Radost Vám bude dělat zejména odvedená práce – naaranžované a správně naceněné zboží, spokojení zákazníci a fajn kolegové.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
Stravenky navíc k vaší mzdě
Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
Zvýšený nárok na dovolenou.
Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
Zvýhodněné volání (až 4 SIM karty)
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Tři nej, proč pracovat u nás:
- Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků
- Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc ostatních.
- Co slíbíme, to skutečně dodržíme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost, ve které zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat. Zaměstnanci jsou schopni převzít zodpovědnost a pracovat samostatně.

Lidskost, odpovědnost, budoucnost, uvědomělá spolupráce to jsou hodnoty, které jako společnost uznáváme a podle kterých se řídíme.

Jelikož v Globusu je svět ještě v pořádku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kostelecká 822
196 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michal Ouředník
E-mail: poslat životopis
ID: 2980726   Datum zveřejnění: 20.3.2017