Asistentka oddělení nákupu s němčinou

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše oddělení výroby a prodeje pekáren hledáme novou asistentku.

Čeká vás práce s našimi firemními systémy, ve kterých budete zakládat data, zpracovávat veškeré podklady pro akce (korektury, vyhodnocení), letákové akce a marketingové účely, evidovat náklady, zpracovávat podklady inventur oddělení pekáren a spravovat docházku svých kolegů z oddělení.

Dále budete komunikovat s dodavateli technologického zařízení a s dodavateli surovin (SRN, ČR), připravovat podklady k jednání s dodavateli, zasílat objednávky dodavatelům a kontrolovat fakturace.

Jako správná asistentka budete mít také na starosti provozní organizaci oddělení (např. zajištění ubytování, sledování provozních nákladů atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Od nás pro Vás

Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3 odpracovaných letech máte celkem 25 dní dovolené, možnost vzdělávání.Příspěvek na stravování formou elektronických stravenek. Zvýhodněné volání i pro členy rodiny a příspěvek na penzijní připojištění.

Pozici obsazujeme jako zástup za rodičovskou dovolenou (3 roky).

Informace o náboru

Zajímavé? Rádi se podíváme na Váš životopis …

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Administrativa

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka, kterého asistentská pozice bude bavit. Praxi s podobnou pozicí vítáme, ale můžete ji nahradit svou chutí a motivací do práce. Hledáme posilu, která bude skutečnou oporou oddělení a pokročile ovládá německý jazyk a MS Office (zejména Excel, Word, Outlook), Organizační schopnosti, komunikativnost, důslednost a samostatnost bereme pro tuto pozici jako samozřejmost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3007061  Datum zveřejnění: 10.4.2017