Vedoucí lahůdek, sýrů a ryb

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822 / 75, Praha 9, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Ceníme si selského rozumu a schopnosti převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Do hypermarketu Globus v Čakovicích hledáme vedoucího týmu pro pultový prodej (lahůdky, ryby, sýry).

Jaká bude náplň práce

Úkolem našich vedoucích je vést své oddělení, svůj tým. Objednávat zboží, aby ho bylo vždy dostatek. Komunikovat s dodavateli a naši koordinací (marketingem, nákupem apod.). Pokud jste typ člověka, který si rád dělá věci po svém a nepotřebuje neustálou kontrolu, stále hledá nové cesty, u nás se vyřádíte.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“:

své peníze dostanete vždy a v čas,
v listopadu 13. mzdu,
na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc,
šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..
není toho málo a ještě vás může leccos mile překvapit…

Informace o náboru

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis J. Stačí kliknout na odpovědět…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme správného vedoucího, který:

- je duší podnikatel
- myslí na zákazníka
- umí vést tým kolegů
- spolupracuje s kolegy a zároveň umí pracovat samostatně
- používá selský rozum a nechybí mu pokora

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3061413  Datum zveřejnění: 15.5.2017