Kuchař v moderní restauraci Globus

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
18.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V Globusu na Černém Mostě otevíráme novou, již 15. restauraci Globus. Budete pracovat v zázemí moderní restaurace, používat ty nejmodernější technologie, programovatelné pánve, konvektomaty, které vaří přes noc za vás a vaření SousVide.

Vaříme bez náhražek a od základu, dle tradicních receptur a z tech nejlepších surovin, například čerstvé maso odebíráme výhradně z našeho řeznictví a pečivo z naší pekárny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzdu dostanete nejpozději 11. dne v měsíci
- dovolenou navíc
- v listopadu 13. mzda
- zvýhodněné volání i pro členvy vaší rodiny
- zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Gastronomie, pohostinství, cestovní ruch

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hodili by se nám:
- kuchaři hotovek (nejen guláš, svíčková)
- kuchaři minutek (steaky, burgery a další)
- kuchaři studené kuchyně (chlebíčky, bagety, saláty)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3093568  Datum zveřejnění: 6.6.2017