Zástupce vedoucího týmu

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE ...
dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

Mléko v akci ani nestačíte doplňovat a zákazníci vám ho budou brát rovnou z palety.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Férová mzda a řada dalších výhod:

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- čisté velké zázemí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hodil by se nám...
zástupce vedoucího týmu, který bude pravou rukou svého vedoucí v úseku (mléčné, mražené, suché potraviny). Zástupci zodpovídají za MDT, slevy, cenové značení, dodržování plánogramu, vedení pracovníků na směně, ale také doplňují zboží do regálu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3101360  Datum zveřejnění: 15.11.2017