Aranžér

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Chotíkov 385, 330 17 Chotíkov u Plzně, Plzeň - sever

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.
Co vás čeká

Hlavním úkolem je upoutávat pozornost zákazníků na nabízené zboží. Budete zabezpečovat, tisknout a případně instalovat propagační materiály na divizi. Dále budete realizovat marketingové kampaně, dekorovat akční a sezónní plochy dle požadavků vedoucích na divizi. Součástí pozice jsou i obchůzky hypermarketu, kontrola dekorací a označení, informování vedoucích o chybách a nutnosti jejich nápravy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- čisté velké zázemí

Informace o náboru

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat váš životopis...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hodil by se nám aranžér, nejlépe vyučený v tomto oboru, se znalostí práce na PC. Základním předpokladem je spolehlivost, zručnost, pozitivní přístup k práci, a také pečlivost a schopnost si práci správně zorganizovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3161684  Datum zveřejnění: 16.8.2017