Skladník - prodavač/ka v oddělení obuvi

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822 / 75, 196 00 Praha - Čakovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem, třídění a uskladňování zboží
- práce se scannerem (snímání EANU a ochranných prvků)
- výdej zboží na prodejní plochu, doplňování zboží na prodejní ploše
- příprava zboží pro chystané letákové akce a vzorky
- organizace skladu a evidence skladových zásob
- zpracování vratek dodavatelům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- mzdu dostanete nejpozději 11. dne v měsíci
- dovolenou navíc
- v listopadu 13. mzda
- zvýhodněné volání i pro členy vaší rodiny
- zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3168478  Datum zveřejnění: 23.8.2017