Reagujte bez životopisu

Obsluha nového Bistra Globus (Dolní Chabry)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Ústecká 1035, Dolní Chabry, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ROZBĚHNĚTE S NÁMI NOVÉ BISTRO
Již v polovině dubna. otevíráme nově v obchodu Bauhaus. Bistro bude kombinací toho nejlepšího z našeho řeznického shopu a Café Globus.
Na prodej v bistru hledáme zodpovědné posily, které přívětivě obslouží všechny naše zákazníky.
Nebojte se, na začátku Vás v tom nenecháme. aby jste se lépe zorientovali, budete se zapracovávat v řeznickém shopu i v Café Globus.

PROČ PRÁVĚ U NÁS
Zaručujeme vám smlouvu na dobu neurčitou, stabilita a jistota je pro nás na prvním místě. Můžete se na nás spolehnout, jelikož výplata vám přistane na účet vždy 11. den v měsíci. Jako bonus vás mohou potěšit stravenky nebo sleva na nákup. Jsme rodinná firma a dbáme na přátelský přístup, se všemi zaměstnanci jednáme bez rozdílu.
Pracujeme v čistém prostředí a s čerstvými surovinami, což vám vaši směnu zpříjemní.

Jestli si zákazník odnese něco dobrého na zub a příjemný dojem, záleží i na vámi odvedené práci a komunikaci.
Pro prodej v bistru uvítáme ty, kteří již mají nějaké zkušenosti, ale rádi zaučíme v oblasti našich výrobků i začátečníky.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete připravovat kávu s námi? Kontaktujte nás, prosím:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců