Manažér kvality/Quality Manager – in vitro diagnostické zdravotnícke pomôcky

Glycanostics, s.r.o.

Kudlákova 7, Dúbravka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie, implementácia a udržiavanie procesov pre systém manažérstva kvality v oblasti ISO 13485 a ISO 9001
  • Zodpovednosť za interné a externé audity spoločnosti v oblasti manažérstva kvality, vypracovávanie plánu interných auditov
  • Podklady pre preskúmanie manažmentom a vypracovávanie a udržiavanie záznamov z preskúmania manažmentom
  • Riadenie a koordinácia kvality naprieč organizáciou
  • Vytváranie politiky kvality
  • Zabezpečenie, aby výrobky a poskytované služby boli v súlade s požiadavkami kvality
  • Vypracovanie a udržiavanie systému dohľadu po uvedení zdravotníckej pomôcky na trh a spolupráca pri vytváraní PMPF
  • Podpora riaditeľa pre regulačné a klinické záležitosti pri registrácii zdravotníckej pomôcky

Ponúkame:

  • Inšpiratívne poslanie spoločnosti – Pomôcť zachrániť milióny ľudských životov skorou diagnostikou onkologických ochorení,
  • Príležitosť byť súčasťou budovania výnimočnej slovenskej firmy s celosvetovým potenciálom,
  • Fiktívny podiel vo firme, ktorý Vás bude oprávňovať podieľať sa na zisku spoločnosti ako aj na predajnej cene spoločnosti pri jej predaji novému majiteľovi,
  • Bonusovú schému závisiacu od celkových výsledkov firmy a od dosiahnutia Vašich individuálnych cieľov,
  • Prijemný kolektív,
  • Teambuildingové activity,
  • Možnosť pracovať z domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prírodné vedy, biotechnológia, verejné zdravotníctvo, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft World, Excel, Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ISO13485

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť v písaní dokumentov, komunikatívnosť.

Spoločnosť Glycanostics je slovenská inovatívna biotechnologická spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj diagnostických testov na skorú diagnostiku rakoviny na báze analýzy glykánov z krvného séra. Prvým testom, u ktorého sa očakáva európska registrácia (CE značka), bude test na diagnostiku rakoviny prostaty, za ktorým bude nasledovať test na rakovinu prsníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814517  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac