Stáčeč piva

GOLEM Slaný, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vinařického 14, 274 01 Slaný, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:GOLEM Slaný, s.r.o., IČ 25093495
Pracoviště:Vinařického 14/10, 274 01 Slaný 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 13500 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: základní vzdělání, smysl pro pořádek, kladný vztah k pivu, nekonfliktní, loajální, zodpovědný, fyzická zdatnost, bezúhonnost, zdravotní průkaz

Pracovní náplň: zajištění stáčení piva do sudů, lahví, PET lahví, organizace nastáčeného piva dle objednávek, mytí sudů, zajištění úklidu, možnost účasti na akcích, odpovědnost za konanou práci

Nabízíme: řemeslný rodinný pivovar, možnost přivýdělku na akcích, zajištěné stravování

Pracovní doba - 8 hodin (v rozmezí od 7:00 - 18:00 hod, záleží na domluvě s kolegy a na množství objednávek).

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12255210764

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání