Kuchař (možnost ubytování!)

Golf Club U Hrádečku s.r.o. - Grund Resort Golf and Ski****

Místo práce
Mladé Buky 445, 54223, Mladé Buky, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc, Nadstandardní platové podmínky dle zkušeností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme personál do našeho nového profesionálního týmu do moderní restaurace s prvotřídní gastronomií v rámci 4* hotelu Grund Resortu u golfového hřiště v Mladých Bukách.

Informace o náboru

Prosím posílejte svůj strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
zájem o moderní gastronomii
příjemné vystupování
zodpovědnost, flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
odolnost vůči stresu
pokročilou znalost anglického a německého jazyka
dobrá znalost práce na PC
praxi alespoň rok na této pozici
ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem
MOŽNOST UBYTOVÁNÍ!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Čtyřhvězdičkový designový hotel s 18ti jamkovým golfovým hřištěm byl otevřen roku 2009 společností Golf Club U Hrádečku.
ID: 2088574  Datum zveřejnění: 26.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 Kč/měsíc, Nadstandardní platové podmínky dle zkušeností a praxe