Programátor/ka php

goNET s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Úprkova 1, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:goNET s.r.o., IČ 26822580
Pracoviště:GoNET s.r.o.;, Úprkova 1/25, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected]
Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte.

Firma goNET vznikla v roce 1996 a již od svého vzniku se začala zabývat vývojem internetových aplikací pro firmy (firemní prezentace, virtuální obchodní domy). Od roku 1998 vlastníme doménutvprogram.cz, pro kterou jsme začali jako první na internetu zpracovávat data televizního programu. V současné době se jedná o největší stránky s televizním programem v ČR. V roce 2010 jsme začali provozovat web UkažSlevy.cz, který sdružuje slevy několika set slevových serverů. Nabídky jsou každodenně manuálně kategorizovány (určení lokality a typu slevy), aby se uživatelům co nejpřesněji zobrazovaly jen ty, které ho zajímají. Nejnovějším projektem je zprovoznění platebního systému Plať-mobilem.cz, který slouží pro zprostředkování plateb mobilním telefonem až do výše 1500Kč/platba. V roce 2014 jsem zprovoznili web Dobrodruh.cz, který se zaměřuje na cestovatelské rady pro dobrodruhy. Na chodu a neustálém zlepšování služeb se podílí 20 lidí. Díky kvalitě a aktuálnosti patří naše stránky do první ligy českých webů s měsíční návštěvnosti přes 1,4 milionů lidí.

Náplň práce: Programování pro web TVprogram.cz a tvorba samostatných aplikaci

Požadavky: Znalost programovacích jazyků.

Nabízíme: Perspektivní a zajímavé zaměstnání, stravenky, mobil, počítač, příspěvek na měsíčník.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12161200789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou