Vývojář mobilních aplikací

Good Sailors, s r.o. (MPSV)

Místo práce
Provaznická 737, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Good Sailors, s r.o., IČ 25457781, http://www.blue-point.cz
Pracoviště:Good Sailors, s r.o. - 02, Provaznická 737/12, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, zapůjčení služebního notebooku, přístup k novým technologiím, další vzdělávání

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]
Místo výkonu práce: Provaznická č.p. 737/12, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
• dobrá znalost práce s PC a s internetem
- Android SDK nebo iOS SKD
- REST API
- orientace v internetových technologiích (HTMP, CSS, XML, Javascript, HTTP, TCP/IP)
- znalost GITu výhodou
• mít za sebou minimálně jednu naprogramovanou aplikaci pro iOS nebo Android
• samostatné myšlení
• ochota se dále vzdělávat a rozvíjet se

Požadavky na zdravotní stav:
práce nevyžaduje jemnou motoriku, práce vsedě, může být vykonávána pod tlakem (termínů, změn požadavků zákazníka).

Kontaktní osoba: Blanka Nikodemová, první kontakt e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 9747480725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou