Area sales manager – severný/západný región Čiech (Praha – Hradec Králové)

GOURMMETS s.r.o.

Miesto práce
Praha, Královohradecký kraj, Pardubický kraj
Termín nástupu
ASAP
35000 - 45000 Kč/mesiac, Informatívne platové rozpätie nie je priamou ponukou!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je svetovo úspešná, medzinárodná spoločnosť, popredný európsky výrobca strešných okien s viac ako 60 ročnou históriou.

Úlohy a zodpovednosti:
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, akvizícia nových a rast počtu predajcov v súvislosti s firemnými cieľmi a stratégiou
- Prezentácia komplexných riešení strešných okien a doplnkov kľúčovým osobám zodpovedných za rozhodovanie v nových a existujúcich firmách pre maximalizáciu predaja vo zverenom regióne
- Primárna zodpovednosť za uvedenie produktov, za korektné pozíciovanie produktov od počiatku/uvedenia až po finalizáciu/dokončenie
- Zvyšovať povedomie značky produktov pomocou promočných aktivít u zákazníkov
- Kontinuálne sledovanie príležitostí pre možnosť up-sellingu produktov, demonštrujúc rast profitu, marže zákazníkov
- Manažovanie kategórie strešných okien u zákazníkov
- Zodpovednosť za predaj maloobchodným predajniam, stavebninám, štúdiám, montážnikom a distribútorom vo zverenom regióne
- Implementácia dohodnutých stratégií a promočných marketingových akcií
- Bezproblémové manažovanie a rozvoj zákazníkov v súlade s firemnou stratégiou
- Motivovať a podporovať personál v predajniach, stavebninách, štúdiách, atď.
- Prevzatie celkovej zodpovednosti za vyjednávanie a predaj kľúčovému zákazníkovi vo zverenom regióne
- Prezentácia riešení rozličným spoločnostiam spojené s novou výstavbou (montážne firmy, realizačné firmy, architekti, projektanti, investori)
- Usilovanie sa o nové spôsoby využitia trhu
- Úzka spolupráca s viacerými úrovňami zákazníkov
- Rast predaja zverených firemných značiek

- Práca v medzinárodnom, expandujúcom tíme
- Extra variabilná mesačná zložka platu
- Ročný bonus % z ročného platu
- Auto: Nissan Juke
- Mobil, laptop, internetové pripojenie

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]
Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Materinský jazyk – český jazyk
- Preferované bydlisko: Praha, Hradec Králové, alebo na ceste medzi Prahou a Hradcem Králové
- Úroveň dohovorenia sa v anglickom jazyku - pre internú firemnú komunikáciu
- Minimálne 2 ročná skúsenosť v obchode
- Schopnosť pochopenia trhu (dodávatelia a zákazníci)
- Pracovná znalosť MS office (Power Point, Excel, Word)
- Zákaznícki prístup, excelentné koumunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Adaptabilita v neustále rastúcom a meniacom sa prostredí
- Ochota cestovania
- Orientácia na výsledky
- Platný vodičský preukaz

Sme nadšenci v oblasti ľudských zdrojov, zameraní na poskytovanie profesionálnych, efektívnych a „na mieru šitých“, personálnych riešení, na potreby firiem, ako aj jednotlivcov (kariérny a osobnostný rozvoj). Zvyšovanie Vašej profitability, zlepšovanie Vášho imidžu voči zákazníkom, fókus na Vaše kľúčové činnosti je paralelný úžitok, benefit keď spolupracujete s nami.

Vďaka vyše 10 ročnej expertíze členov nášho tímu v oblasti poradenstva ako aj strategického riadenia firiem, vieme jasne a konkrétne porozumieť špecifikám Vášho biznisu v rámci rôznych sektoroch, predovšetkým v maloobchode (FMCG), farmaceutickom, finančnom, stavebnom, logistickom, energetickom, výrobnom a IT sektore. Čo sa týka rozpätia typov obsadzovaných pozícií, sme kompetentní realizovať od asistentských, administratívnych, obchodných profilov, až po profily stredného a vrcholového manažmentu, špecialistov. Odlišnosť v prístupe, komunikácii, dlhodobý lojálny vzťah, zábava pri práci sú neoddeliteľné aspekty našej vzájomnej kooperácie.

GOURMMETS People v rámci svojej špecializácie na riešenia potrieb v oblasti ľudských zdrojov patrí do skupiny GOURMMETS GROUP - www.gourmmets.com, vyznačujúca sa s inovatívnym prístupom, stratégiou diferenciácie, ktorá pomáha zákazníkom/jednotlivcom dosahovať ich ciele zabezpečovaním rôznorodých, outsourcingových služieb pod „jednou strechou“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2085257  Datum zveřejnění: 7.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000 Kč/mesiac, Informatívne platové rozpätie nie je priamou ponukou!