Logistik zahraničního obchodu

GPD a.s. (MPSV)

Místo práce
Předmostí 1860, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:GPD a.s., IČ 25031881, http://www.gpd.cz
Pracoviště:GPD a.s. - 01 (sídlo), Předmostí 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:[i] Místo výkonu práce:
Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Nástup dle dohody.

Požadavky:
- NJ na komunikativní úrovni
- AJ na komunikativní úrovni
- Práce s MS Office
- Ochotu se dále vzdělávat
- Středoškolské vzdělání ukončené maturitou, případně VŠ

Nabízíme:
- Práce v dynamicky se rozvíjející ryze české společnosti
- Nadprůměrné odměňování založené na proaktivním přístupu
- Účast na nových a zajímavých projektech
- Možnost vlastní seberealizace

Kontakt:
Monika Vaněčková, e-mail: [email protected] - zašlete životopisy, osobní jednání na adrese Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2 po domluvě.

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 11563950740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou