Účetní

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
52, 382 03 Holubov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o., IČ 62503758, http://www.grafobalartypa.cz/
Pracoviště:Holubov 52, 382 03 Křemže

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-08
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Účetní - vzdělání ÚSO ekonomického směru. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 16.000,-- - 20.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: vedení majetkové agendy, příprava podnikových inventur, pokladní a účetní operace, vyúčtování cestovních náhrad, vystavování faktur, zálohových listů a dobropisů, zajišťování archivace účetních dokumentů a zpracování přiznání silniční daně, práce v evidenci Intrastat. Požadujeme: dva roky praxe. Nabízíme: dlouhodobé perspektivní zázemí, mzdové zvýhodnění na relax, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), příspěvek na lázeňskou léčbu, odměna za pracovní a životní výročí, 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok, příplatky na mimořádných akcích. Kontakt: Anderlová Kateřina, tel.: 380 778 109 , e-mail: [email protected]. (prosíme o zasílání životopisu spolu s motivačním dopisem.)

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11833790772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou