Dělník/dělnice ve zpracování

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
52, 382 03 Holubov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-17
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru (81430)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o., IČ 62503758, http://www.grafobalartypa.cz/
Pracoviště:Holubov 52, 382 03 Křemže

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-17
Mzdové rozpětí:od 14000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dělník/dělnice ve zpracování - vzdělání základní nebo vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Hrubá mzda 14.000,-- -15.000,-- Kč. Náplň práce: obsluha zpracovatelských strojů a manipulačních zařízení. Dlouhodobé perspektivní zázemí, práci na nejmodernějších strojích, mzdové zvýhodnění na relax, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), příspěvek na lázeňskou léčbu, odměna za pracovní a životní výročí, 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok, příplatky na mimořádných akcích. Kontakt: zasílejte životopisy na [email protected] do předmětu uveďte Dělník ve zpracování, 380 778 109 p. Anderlová Kateřina. Ověřeno 16.2.2017.

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 7097340718

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání