Absolvent VŠ - matematická statistika (Ref. č.: 2-10-117308/PF)

Grafton Recruitment s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 40000 /měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Jste absolventem VŠ matematického směru? Máte zájem o pozici, kde využijete získané znalosti a dostanete příležitost pro rozvoj? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ve stabilní nadnárodní společnosti.

Náplň práce:
- Data mining
- Mapování procesů a monitorování aktivit zaměstnanců
- Analytická činnost

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - expert, tlumočení a Čeština - expert, tlumočení
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ vzdělání
- Znalost matematické statistiky a matematického modelování
- Analytické schopnosti
- Znalost SQL a programování výhodou
- Angličtina pro plynnou komunikaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme společnost, která se řídí instinktem, inspiruje inovací a talentem.
Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 7 zemích.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
160
Informace o náboru
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/it/
Adresa společnosti
Václavské náměstí 1/846 Zobrazit na mapě
110 00 Praha 1
ID: 1288410   Datum zveřejnění: 4.7.2012
Lokalita: Praha
Pozice: IT analytik

Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce