Disponent logistiky| AJ

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Domluvíte se anglicky, kamarádíte se SAPem a logistika je cesta, kterou se chcete ubírat? Máme pro Vás pracovní příležitost na pozici

DISPONENT LOGISTIKY

Vaší hlavní činností bude:

* příjem, zpracování a kontrola odvolávek
* vytváření logistického plánu pro výrobu
* provádění kontroly plánu dodávek
* kontrola dat v SAP s ohledem na realizaci nových a výběhových dílů
* aktivní účast na změnovém řízení
* zpracovávání průběžného plnění výrobního plánu
* tvorba a sledování tzv. balících specifikací v SAP a Excel podobě
* provádění aktualizace SAP dat nutných k plánování a expedici
* kontrola zákaznických požadavků
* spolupráce při řešení kvalitativních problémů
* provádění obalové kontroly (objednání, pohyby, kontakt se zákazníkem nebo dodavatelem obalu)
* příprava dodacích listů, dokumentů pro zákazníka, příprava štítků
* objednávání dopravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
* 13. plat
* bonus na Vánoce a na dovolenou
* 25 dnů dovolené
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Německá firma působící na poli automobilového průmyslu i v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideálně byste měl:
* mít SŠ vzdělání
* mít praxi na pozici logistika min. 1 rok
* umět anglicky pro denní komunikaci, pokud umíte i německy, tím lépe
* znát MS Office (Excel, Word) a SAP na úrovni uživatele
* být spolehlivý, samostatný, pečlivý, flexibilní při řešení nestandardních situací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2610348  Datum zveřejnění: 15.6.2016