Projektový - technický manažer

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* tvorba technických podkladů
* komunikace se zákazníky a úprava technických parametrů
* realizace projektů po technické stránce
* příprava a úpravy technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie/13. plat, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená navíc, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Kromě potravinářských obalů vyrábí i speciální obaly na bytovou chemii, nátěrové hmoty a další.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru (plastikařina výhodou)
* Praxe ve výrobní společnosti alespoň 2 roky
* Komunikativní znalost AJ (další jazyk výhodou)
* znalost 3D konstrukčních SW (Solidworks výhodou)
* Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2611373  Datum zveřejnění: 16.6.2016