Specialista supply chain

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* plánování optimální dávek výroby - optimalizace výrobního plánu
* kontrola funkčnosti a kvality logistických vazeb
* řízení komunikace se zákazníky a dodavateli
* řešení objednávek, přepravy, reklamací
* zprostředkování požadavků zákazníka a příprava smluv
* zpracování příslušné administrativy
* vyhledávání přepravců, dojednávání podmínek
* reporting obchodnímu řediteli

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. a 14. plat, věrnostní odměny
* permanentky na sportovní a kulturní vyžití
* závodní stravování
* příspěvky na dětské akce
* bezúročné půjčky
* mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáme schopného jedince s komunikativní angličtinou a s praxí ve výrobní společnosti, v oblasti Supply Chain. Do budoucna je možnost postoupit na vedoucí pozici. Přihlašte se na pozici SPECIALISTA SUPPLY CHAIN

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání minimálně s maturitou, lépe VŠ
* zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti - 2 roky
* komunikativní znalost angličtiny na úrovni B2 a lepší
* administrativní zdatnost - MS office, ideálně i SAP
* dobré komunikační dovednosti
* potenciál k postupu na vedoucí pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2612337  Datum zveřejnění: 17.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-35 000 Kč