Asistent oddělení logistiky

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajištění přepravy dle požadavků zákazníků
* zpracování podkladů k objednávkám týkající se přepravy
* vedení příslušné administrativy, zpracování měsíčních uzávěrek
* komunikace se zástupci ostatních oddělení
* reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

*13. a 14. plat
* navýšení mzdy po zkušební době
* příspěvek na dopravu
* penzijní připojištění
* příspěvek na stravování
* jazykové kurzy
* firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Máš zájem o pozici v oblasti logistiky a komunikace v anglickém jazyce Ti nedělá problém?
Nabízíme Ti příležitost stát se členem v mezinárodní logistické společnosti. V případě Tvého zájmu se přihlas na pozici "ASISTENT ODDĚLENÍ LOGISTIKY"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání technického směru
* min.1 rok praxe na obdobné pozici
* komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2) – denní komunikace v mluvené i psané podobě
* pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint
* výborné organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2612373  Datum zveřejnění: 17.6.2016