HR Business Partner s AJ

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený HR manažer či generalista? Umíte nahlížet na věci koncepčně a zároveň se nebojíte vykonávat dál i klasickou personalistiku vč. veškeré administrativy? Domluvíte se anglicky? Pošlete Vaše CV ještě dnes!

Náplň práce:
- koordinace a řízení veškerých personálních aktivit ve výrobní společnosti
- implementace personální strategie, řízení marketingových akcí spojených s HR
- talent management
- personální podpora všech stávajících zaměstnanců i nově příchozích a jejich adaptace
- spolupráce s externími partnery vč. PA
- úzký kontakt se zahraniční matkou
- zkušenosti v rámci interního HR
- znalost pracovního práva
- zájem o koordinaci a výkon veškerých personálních záležitostí (strategie, nábory, HR marketing, správa benefitů a odměňování, vzdělávání, administrativa)
- AJ pro komunikaci se zahraniční matkou
- komunikativní a organizační schopnosti
- samostatnost, flexibilita, energie
- MS Office

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda: 30 - 50 tis. Kč (dle praxe a zkušeností)

- 25 dní dovolené
- 13. mzda
- mobil, notebook
- příspěvek na stravování a pojištění
- zázemí prosperující výrobní společnosti
- odborný a profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Dynamicky se rozvíjející společnost, která má za sebou nepřehlédnutelné úspěchy po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2617308  Datum zveřejnění: 21.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000