Financial controller senior

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 70000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti financí a controllingu? Dokážete nastavit nové systémy a implementovat Vaše zkušenosti v prostředí nadnárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte novou pracovní výzvu: KEEP ATTENTION AND SEND US YOUR CV!

Vaším úkolem bude:
- navrhnout kontrolní mechanismy a zajistit jejich dodržování
- sledování rozpočtu, optimalizace nákladů a investic
- odpovědnost především v oblasti účetního, ale také provozního controllingu
- kontrola opravných a dohadných položek, správnost účtování
- finanční analýzy, KPI´s, kalkulace pro management společnosti
- reporting ve spolupráci s finančním ředitelem
- roční závěrky
- praxe v oblasti controlingu ve výrobní společnosti
- zkušenost při komunikaci napříč managementem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- finanční ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností
- manažerské benefity
- 5 týdnů dovolené
- 2 sick days

Finance: 50 - 70 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Společnost zabývající se výrobou nábytku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- plynulá AJ! (denní komunikace a reporting do zahraniční)
- silné logické a analytické myšlení
- samostatnost, proaktivní přístup
- SAP nebo znalost práce v jiném ERP systému
- výborná znalost MS Office (Word, Excel)
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2617319  Datum zveřejnění: 21.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 70000