Práce ve skladě Jihlava 19 800 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19800

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ženy i muže na pozici skladníků do kmenového stavu jihlavské firmy. Praxe není nutná, vše Vás naučíme, školení na manipulační techniku zprostředkujeme. Čeká Vás:

- třísměnný provoz
- vychystávací práce s VZV (bez břemen)
- práce s evidenčním systémem
- nástup ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na HPP do kmenového stavu
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- cílové prémie
- příplatky: noční 30%, odpolední 4 Kč/hod., víkendy 25 % a 75%, přesčasy 25%
- poukázky na sport, drogerii 300 Kč/měs.
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- závodní lékař

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost se zaměřením na služby v nákladní dopravě, mezinárodní kamionová doprava, celní služby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zaučíme a zprostředkujeme školení na manipulační techniku. Očekáváme:

- pečlivost, spolehlivost
- praxe a průkaz VZV výhodou (nikoli podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2617384  Datum zveřejnění: 21.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19800