JavaScript vývojář - možnost pro absolventy

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná společnost hledá parťáka do bezva party kolegů na pozici JavaScript vývojář.

Náplň práce:

* Vývoj aplikace k podnikovému systému MS Dynamics (CRM, SharePoint)
* Implementace nových funkcí existujících produktů
* Účast na různých projektech podle požadavků zákazníka
* Účast na vývoji nových produktů
* Kreativní přístup a samostatné rozvržení práce
* Aktivní účast na poradách s týmem a SCRUM poradách
* Testování a produktové integraci
* Spolupráce s týmem vývojářů
* Podíl na tvorbě a úpravě technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odpovídající finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Možnost home office
* Nestereotypní náročnou a zodpovědnou práci s širokými možnostmi seberealizace
* Práci v příjemném kolektivu a více než 15 letou tradici společnosti
* Občerstvení na pracovišti
* Možnosti profesního a osobního růstu
* Systém vzdělávaní s možností certifikace a standardizace znalostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost s dlouholetou tradicí na trhu, zaměřenou na IT prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Alespoň 1 rok zkušeností s vývojem JavaScript UI
* Ochota učit se novým věcem

Výhodou/Naučíme Vás:

* Kendo UI, či Angular.JS
* Bootstrap
* MS SQL
* MS Dynamics CRM
* MS SharePoint
* C#, SVN, TFS

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2619852  Datum zveřejnění: 23.6.2016