Operátor montáže

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Brno Slatina, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 17500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o práci na ranní směny v nové hale v lokalitě Slatiny v Brně (13 minut autobusem od centra)? Umíte číst pracovní instrukce a jste manuálne zručný/á?
Pokud ano máme pro Vás zajímavou nabídku!

Nabízíme fyzicky nenáročnou manuální práci, montáž a kontrolu regálů pro kosmetické výrobky.

Výhledově je možný přechod na 2směnný provoz (ranní - odpolední).

Zaměstnanecké výhody, benefity

docházkový bonus
stravenky ve výši 80 Kč (dotace 45%)
káva, čaj na pracovišti zdarma
výborná dopravní dostupnost

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Montáž regálov

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
schopnost číst pracovní instrukce
samostatnost a spolehlivost
práce vhodná i pro absolventy bez praxe

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2621280  Datum zveřejnění: 24.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 17500