Dělník, až 25 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti? Nebojíte se manuální práce a lokalita Kralupy nad Vltavou je pro Vás dostupná? Potom nám zašlete Váš životopis a zareagujte na pozici DĚLNÍK.

Náplň práce:
* plnění železničních cisternových vozů
* stáčení a dusíkování železničních cisternových vozů
* odběry vzorků
* kontrola úplnosti a správnosti značení dle řádu RID
* vedení související dokumentace
* odstranění poruchy a následků mimořádné události

lokalita: Kralupy nad Vltavou
nástup: ihned

mzda: nástupní mzda 17 000 Kč/měs. + bonusy dle vnitřních předpisů + možnost proplácených přesčasů

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

* stravenky ve výši 80 Kč za odpracovaný den
* bonusy dle vnitřních předpisů společnosti

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Platové podmínky: 17 - 25 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-21-207303

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost se zabývá dopravou a přepravou zejména chemických produktů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

* základní znalost práce na počítači
* odborné znalosti a dovednosti v daném oboru výhodou
* ochota práce ve směnném provozu
* spolehlivost, odpovědnost
* smysl pro bezpečnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623074  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 - 25 000 Kč